Kurumsal
HAKKIMIZDA

    90'lı yılların teknolojisi ile üretimine başladığımız yüksek basınçlı poliüretan makinelerimizi, zaman içerisinde teknolojinin de ilerlemesiyle geliştirdik.

    Geliştirdiğimiz her makine gününün en son teknolojisiyle donatılmış olup, kalite çizgisini her geçen zaman yükseltmiştir. En iyilerin yarışına katılabilmek için en iyileri tek makinede topladık. Dünyanın en kaliteli pompaları ile sektörünün lideri olan birçok marka ve 25 yılı aşkın tecrübemizi birleştirdiğimizde ortaya Yeni Nesil Qplus Yüksek Basınçlı Poliüretan Makineleri çıkardık. Qplus adını verdiğimiz yeni nesil makinelerimiz ile Dünyanın poliüretan sektörüne adım attık. Yüzlerce makinemiz ile bu sektörde en iyilerin arasında yerimizi aldık.

    Her zaman PU sektöründe farklı çizgimizle yüksek kaliteli, cazip fiyatlı, kullanımı kolay kompakt modellerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Bu nedenle müşterilerimizin uygulamalarının gereklerini dikkate alarak taleplerine, ısmarlama elbise diken bir terzi gözü ile bakmaktayız.




VİZYONUMUZ

    EKOLMAK 13 yılı aşkın süredir, dünyadaki gelişmelerle aynı hızda ilerleyebilmek, kurumsal hizmetler alanında müşterilerine yenilikçi ve yüksek kalitede ürünler sunabilmek amacıyla yeni iş alanlar yaratmaktadır.

    Ekolmak Makinenin başarısının temeli uluslararası, hevesli, hırslı, profesyonel, sorumluluk sahibi ve istisnai bir Öncü ve Rekabetçi Takım Ruhu ile motive olmuş ekiplerine dayanmaktadır.
MİSYONUMUZ

    EKOLMAK MAKİNE SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. 1997 yılından bugüne, çalışanların iş ve yaşam kalitesini yükselterek firmaların performansını arttırmak amacıyla kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

    EKOLMAK MAKİNENİN misyonu, toplumdaki değişimleri takip eden, sosyal ilişkileri güçlendiren, bireylerin ve toplumun yaşam kalitesi ve motivasyonunu arttıran katma değerli hizmetler üretmektir




DEĞERLERİMİZ

    İşimize olan saygımız ve bağlılığımız: Birinci prensibimiz işimize olan saygımız ve bağlılığımız. İşimiz hem müşterilerimizi, hem de tüm paydaşlarımızı daha ileriye taşımak. Bunun için kendimizi durmadan yenilememiz gerektiğini biliriz. Değişimin ve gelişimin sürekliliğine inanırız. İşimize karşi en büyük sorumluluğumuz, degişen şartlar ve gelişen teknolojiyle her zaman daha iyisine ulaşmak üzere yenilenmektir. İşimize olan saygımız gereği, birlikte çalıştığımız kimseyi yanıltmayız. Açık sözlü, adil, gerçekçi, sorumluluk sahibi bir ortak gibi davranırız. Verdiğimiz sözleri yerine getiririz, bize duyulan güveni asla boşa çıkarmayız. Birlikte yola çıktıklarımıza sonuna kadar eşlik eder, asla yarı yolda bırakmayız.

    ''Biz" olmak: Birlikte yola çıkmak diyoruz, çünkü biz bu işi tek başımıza yapmıyoruz. Ne müşterilerimiz ne çalışanlarımız için ''ben, sen, o" yoktur, "biz" vardır. Çünkü biz hepimiz aynı ekibin parçasıyız, birbirimizin hedefleri için çalışırız. Başarıyorsak, birbirimizin başarmasını sağladığımız için... Bunun için de birbirimizi yani hem müşterilerimizi hemde çalışanlarımızı çok iyi tanımaya, anlamaya özen gösteririz. Dinlemek, birlikte çaliştığımız herkezin bireysel hedeflerini ve hayatta ulaşmak istediği yeri anlamak bizim için çok önemlidir. Çünkü ancak ''biz'' olmayı başarırsak, birbirimizin yerine düşünebilir ve ihtiyacımız olan en doğru çözümleri yaratarak bizi ileriye taşıyabiliriz.

    Yaratıcılık: Sonuçta en önemli işimiz, birbirimiz için en doğru çözümleri yaratarak başarıyı garantilemek. Ama herkesin ihtiyaçlar farklıdır, bilinen yollar herkes için geçerli değildir. Bu yüzden ürün ve hizmetlerimizde, çalışanlarımıza sunduğumuz kariyer planlarında yaratıcı olmamız gerekir. Bu da teknolojiyi, deneyimi ve uzmanlığımızı kullanarak, daha hızlı, kişiye özel ve yenilikçi işlere imza atmamızı gerektirir. İşimizi ileriye götürecek olan en önemli sorunun, kendimize her gün sormamız gereken "Daha iyisini sunmak için ne yapabilirim?" sorusu olduğunu biliriz. Çünkü biliriz ki özgün başarılar ancak bu şekilde yaratılır.