YENİ QPLUS SERİSİ

Yeni Ekolmak Qplus Yüksek Basınçlı
Poliüretan Enjeksiyon Makineleri

Kafa döküm sistemi
Her iki malzeme 100 ile 180 bar basınç aralığında hassas enjektörler üzerinden geçirilerek pürvelize edilip, homojen bir karışım elde etmek için Qplus serisinde Ekolmak tarafından özel tasarlanıp üretilen L tipi döküm kafası bulunur.
* L tipi döküm kafası Qplus serisinde standart donanım olarak sunulur. Çok komponentli kafa, sonsuz döküm kafası gibi özel çözümler için bizimle irtibata geçiniz.
Manyetik kaplin sistemi

Uzun süreli çalışmalarda bakım maliyetini ortadan kaldırmak amacı ile Qplus serisinde üstün Alman teknolojisine sahip özel manyetik kaplinler tercih ediyoruz.
Tank seviye güvenlik sistemi

Qplus serisinde otomatik dolum sisteminde kullanılan üst düzey teknolojiye sahip sensörler ile hata payı sıfıra iner.
Akış ölçme sistemi

Qplus serisinde kullanılan üst düzey teknolojiye sahip akış ölçerler (flowmeter) sayesinde döküm hassasiyeti %1'e iniyor.
Çİft operatör paneli

Qplus serisi çift operatör paneli ile kullanım kolaylığı sağlamakta. Kontrol ünitesinde 7" tam dokunmatik HMI panelin yanı sıra kafa üzerinde tüm makinenin kontrolünü sağlacayacak 4.3" tam dokunmatik HMI panel bulunmakta.
Qplus Çevre Dostu

Döküm haricinde elektrik tüketimi harcamayarak enerji verimliliği sağlayan Qplus, aynı zamanda otomatik kafa temizleme sistemi sayesinde insan sağlığına zararlı hiç bir kimyasal madde ile temizlenmeye ihtiyaç duymaz.